Załóż bloga   Zaloguj siękoloniemlodziezowe

Kolonie młodzieżowe - dobry pomysł?

bloggatas | 18 Październik, 2017 10:36

alt

Wakacje to taki okres, w którym każdy chciałby zresetować swój umysł. Najzwyczajniej w świecie bardzo zależy na tym, co do tego nie ma wątpliwości, aby odpocząć. Odpocząć od dosłownie wszystkiego. Inna sprawa, że gdy wracamy z urlopu, bardzo często jesteśmy mocno zdołowani, nie jesteśmy w stanie przez kilka dni dojść do siebie, tak było nam dobrze. Tak mają dorośli. Wszyscy rodzice powinni jednak mieć na uwadze to, że ich latorośl również ma święte prawo do odpoczynku wakacyjnego. Z roku na rok zmniejsza się ilość polskich dzieci, które spędzają wakacje w czterech ścianach i na podwórku, bardzo dobrze, miejmy nadzieję, że dożyjemy takich czasów, w których każde dziecko będzie mogło przynajmniej na kilka dni udać się na jakiś odpoczynek. Po takim wstępie chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, jaka będzie odpowiedź na pytanie zawarte w tytule - ależ oczywiście, co do tego nie miejmy jakichkolwiek wątpliwości, iż kolonie młodzieżowe to strzał w dziesiątkę!

 

Nie chodzi nawet o to, aby nasze dziecko odpoczęło. Nie chodzi również o to, iż tak po prostu wypada - jak to tak, nasza pociecha będzie siedziała przez całe wakacje w domu, co ludzie pomyślą? Chodzi po prostu o to, że każde dziecko powinno poznawać nowych ludzi, nowe kraje - miejsca, nowe kultury, po prostu jeżeli młody człowiek ma się rozwijać, bez najmniejszego cienia wątpliwości jego rodzice powinni kłaść większy nacisk na podróże. Ważne jest także to, iż jakby nie patrzeć młody człowiek to w większości przypadków taka osoba, która dopiero uczy się życia. W sumie w każdym przypadku tak jest. Jeżeli chcemy wychować swoje dziecko na dojrzałego człowieka, który nie boi się życia, był tu i tam, wie doskonale jak sobie radzić bez rodziców, jak najbardziej powinniśmy zdecydować się na ofertę kolonijną jednego z biur podróży. Czy wyjazdy kolonijne niosą za sobą jakieś zagrożenia? W sumie tak, ale czy pobyt naszej pociechy w szkole nie jest w jakimś stopniu zagrożeniem. Na szczęście zagrożenie jest bardzo niewielkie.

O koloniach przeczytasz na https://www.atas.pl/

 

Witajcie na moim blogu!

bloggatas | 18 Październik, 2017 10:30

Witam Was na moim blogu. To dopiero skromne początki ale już niedługo będzie on tętnił życiem. Zapraszam Was do czytania moich wpisów i komentowania ich.
 
Accessible and Valid XHTML 1.0 Strict and CSS
Powered by LifeType - Design by BalearWeb
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki